eFortuna

  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Flooded
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    2
    Tim Ross
    4
    Brandon Knox
    3
    Charles Johnston
    1
    Nicolas Disla
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    2
    Tim Ross
    4
    Brandon Knox
    3
    Charles Johnston
    1
    Nicolas Disla
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Wet
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    1
    Harris Mounts
    4
    Christian Brown
    2
    Xavier Gonsalez
    3
    Charles Hardacre
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    1
    Harris Mounts
    4
    Christian Brown
    2
    Xavier Gonsalez
    3
    Charles Hardacre
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Flooded
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    3
    Sean Kelly
    2
    Joe Metcalfe
    1
    Monty Vaught
    4
    Liam Thomson
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    3
    Sean Kelly
    2
    Joe Metcalfe
    1
    Monty Vaught
    4
    Liam Thomson
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Damp
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    3
    Blake Ogden
    4
    Neil Clark
    2
    Xavier Gonsalez
    1
    Oliver Marshall
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    3
    Blake Ogden
    4
    Neil Clark
    2
    Xavier Gonsalez
    1
    Oliver Marshall
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Dry
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    4
    Joe White
    2
    Wendell Schroer
    3
    Luke Churchill
    1
    Moshe Sturrock
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    4
    Joe White
    2
    Wendell Schroer
    3
    Luke Churchill
    1
    Moshe Sturrock
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Dry
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    3
    William Clark
    1
    Jack Hardacre
    4
    Luke Hardacre
    2
    Benjamin Wright
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    3
    William Clark
    1
    Jack Hardacre
    4
    Luke Hardacre
    2
    Benjamin Wright
Bilet de pariu în curs de încărcare...

CUM PLASEZI UN PARIU?

ÎNCĂ NU AI CONT?

Tenis (3)
Ekaterina Makarova v Anastasija Sevastova
direct 1-1
Daria Kasatkina v Agnieszka Radwanska
direct 1-0
Georgina Garcia Perez v Patty Schnyder
direct 1-1
Hochei pe Gheață (1)
Canada (Feminin) v OAR Women
49:09 PERIOD_3_period 4-0