eFortuna

  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    8
    Vilhelm Westley
    2
    Jacob Hudson
    5
    Connor Reid
    6
    Piers Sanderson
    3
    David Ball
    4
    Matt Buckland
    7
    Brian Harris
    1
    Adrian Lewis
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    8
    Vilhelm Westley
    2
    Jacob Hudson
    5
    Connor Reid
    6
    Piers Sanderson
    3
    David Ball
    4
    Matt Buckland
    7
    Brian Harris
    1
    Adrian Lewis
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    8
    Vilhelm Westley
    2
    Jacob Hudson
    5
    Connor Reid
    6
    Piers Sanderson
    3
    David Ball
    4
    Matt Buckland
    7
    Brian Harris
    1
    Adrian Lewis
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    2
    Titus Michie
    7
    Mose Derrow
    1
    Clint Hanselman
    3
    Christopher Kerr
    6
    Lane Pickens
    5
    John Paterson
    4
    Linwood Conniff
    8
    Fritz Wixon
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    2
    Titus Michie
    7
    Mose Derrow
    1
    Clint Hanselman
    3
    Christopher Kerr
    6
    Lane Pickens
    5
    John Paterson
    4
    Linwood Conniff
    8
    Fritz Wixon
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    2
    Titus Michie
    7
    Mose Derrow
    1
    Clint Hanselman
    3
    Christopher Kerr
    6
    Lane Pickens
    5
    John Paterson
    4
    Linwood Conniff
    8
    Fritz Wixon
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    7
    Matt Thomson
    1
    Joseph Davidson
    8
    Jamar Vermillion
    5
    Zack Schindler
    6
    Xandinho Steensen
    2
    Conrad Culp
    3
    Darrell Solorio
    4
    Oliver Berry
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    7
    Matt Thomson
    1
    Joseph Davidson
    8
    Jamar Vermillion
    5
    Zack Schindler
    6
    Xandinho Steensen
    2
    Conrad Culp
    3
    Darrell Solorio
    4
    Oliver Berry
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    7
    Matt Thomson
    1
    Joseph Davidson
    8
    Jamar Vermillion
    5
    Zack Schindler
    6
    Xandinho Steensen
    2
    Conrad Culp
    3
    Darrell Solorio
    4
    Oliver Berry
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    8
    Markus Berthold
    3
    Leonard Young
    4
    Jeremiah Fail
    5
    Evan Colvin
    6
    Dirk Palos
    2
    Sebastian Davidson
    1
    Larry Fullwood
    7
    Charlie Claflin
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    8
    Markus Berthold
    3
    Leonard Young
    4
    Jeremiah Fail
    5
    Evan Colvin
    6
    Dirk Palos
    2
    Sebastian Davidson
    1
    Larry Fullwood
    7
    Charlie Claflin
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    8
    Markus Berthold
    3
    Leonard Young
    4
    Jeremiah Fail
    5
    Evan Colvin
    6
    Dirk Palos
    2
    Sebastian Davidson
    1
    Larry Fullwood
    7
    Charlie Claflin
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    5
    Anthony Hodges
    2
    Steven Forsyth
    1
    Benjamin Nolan
    3
    Frank Ince
    4
    Ian Alsop
    6
    Brian Wilkins
    8
    Junior Storrs
    7
    Connor Miller
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    5
    Anthony Hodges
    2
    Steven Forsyth
    1
    Benjamin Nolan
    3
    Frank Ince
    4
    Ian Alsop
    6
    Brian Wilkins
    8
    Junior Storrs
    7
    Connor Miller
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    5
    Anthony Hodges
    2
    Steven Forsyth
    1
    Benjamin Nolan
    3
    Frank Ince
    4
    Ian Alsop
    6
    Brian Wilkins
    8
    Junior Storrs
    7
    Connor Miller
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    6
    Ronald Ahlgren
    4
    Jacob Hudson
    3
    Christian Chapman
    7
    Allen Craddock
    5
    Sam Burgess
    8
    Vance Mcfadin
    2
    Austin Oliver
    1
    Omer Pinkard
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    6
    Ronald Ahlgren
    4
    Jacob Hudson
    3
    Christian Chapman
    7
    Allen Craddock
    5
    Sam Burgess
    8
    Vance Mcfadin
    2
    Austin Oliver
    1
    Omer Pinkard
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    6
    Ronald Ahlgren
    4
    Jacob Hudson
    3
    Christian Chapman
    7
    Allen Craddock
    5
    Sam Burgess
    8
    Vance Mcfadin
    2
    Austin Oliver
    1
    Omer Pinkard
Bilet de pariu în curs de încărcare...

CUM PLASEZI UN PARIU?

ÎNCĂ NU AI CONT?

Tenis (3)
Ekaterina Makarova v Anastasija Sevastova
direct 1-1
Daria Kasatkina v Agnieszka Radwanska
direct 1-0
Georgina Garcia Perez v Patty Schnyder
direct 1-1
Hochei pe Gheață (1)
Canada (Feminin) v OAR Women
50:46 PERIOD_3_period 4-0