eFortuna

  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    8
    Isaiah Syverson
    3
    Homer Saucedo
    7
    Oliver Graham
    5
    Arturo Palau
    4
    Joe Duncan
    6
    Jake Skinner
    2
    Hjalmar Boone
    1
    Mark Mclaughlin
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    8
    Isaiah Syverson
    3
    Homer Saucedo
    7
    Oliver Graham
    5
    Arturo Palau
    4
    Joe Duncan
    6
    Jake Skinner
    2
    Hjalmar Boone
    1
    Mark Mclaughlin
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    8
    Isaiah Syverson
    3
    Homer Saucedo
    7
    Oliver Graham
    5
    Arturo Palau
    4
    Joe Duncan
    6
    Jake Skinner
    2
    Hjalmar Boone
    1
    Mark Mclaughlin
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    8
    Parker Hone
    1
    Peter Metcalfe
    4
    Anthony Rotunno
    5
    Cortez Koh
    2
    Charles May
    3
    Andrew Ball
    6
    Dylan Gibson
    7
    Leroy Poblete
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    8
    Parker Hone
    1
    Peter Metcalfe
    4
    Anthony Rotunno
    5
    Cortez Koh
    2
    Charles May
    3
    Andrew Ball
    6
    Dylan Gibson
    7
    Leroy Poblete
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    8
    Parker Hone
    1
    Peter Metcalfe
    4
    Anthony Rotunno
    5
    Cortez Koh
    2
    Charles May
    3
    Andrew Ball
    6
    Dylan Gibson
    7
    Leroy Poblete
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    2
    Warren Peake
    1
    Victor Turner
    5
    Dávid Lagunov
    4
    Piers Smith
    6
    Teodoro Patel
    8
    Neil Walsh
    7
    Terence Vizcarrondo
    3
    Jesus Awong
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    2
    Warren Peake
    1
    Victor Turner
    5
    Dávid Lagunov
    4
    Piers Smith
    6
    Teodoro Patel
    8
    Neil Walsh
    7
    Terence Vizcarrondo
    3
    Jesus Awong
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    2
    Warren Peake
    1
    Victor Turner
    5
    Dávid Lagunov
    4
    Piers Smith
    6
    Teodoro Patel
    8
    Neil Walsh
    7
    Terence Vizcarrondo
    3
    Jesus Awong
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    6
    Boyd Avilez
    8
    Brandon Chapman
    1
    Jonathan Clark
    7
    Warner Hurless
    4
    Matt Gibson
    2
    Dylan Lee
    5
    Josef Sparrow
    3
    Evan Turner
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    6
    Boyd Avilez
    8
    Brandon Chapman
    1
    Jonathan Clark
    7
    Warner Hurless
    4
    Matt Gibson
    2
    Dylan Lee
    5
    Josef Sparrow
    3
    Evan Turner
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    6
    Boyd Avilez
    8
    Brandon Chapman
    1
    Jonathan Clark
    7
    Warner Hurless
    4
    Matt Gibson
    2
    Dylan Lee
    5
    Josef Sparrow
    3
    Evan Turner
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    4
    Boyce Launius
    3
    Garfield Vanostrand
    7
    Jared Alvarenga
    8
    Adrian Morgan
    5
    Joseph Tucker
    6
    Darrin Dreiling
    2
    Alim Jackson
    1
    Gavin Walker
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    4
    Boyce Launius
    3
    Garfield Vanostrand
    7
    Jared Alvarenga
    8
    Adrian Morgan
    5
    Joseph Tucker
    6
    Darrin Dreiling
    2
    Alim Jackson
    1
    Gavin Walker
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    4
    Boyce Launius
    3
    Garfield Vanostrand
    7
    Jared Alvarenga
    8
    Adrian Morgan
    5
    Joseph Tucker
    6
    Darrin Dreiling
    2
    Alim Jackson
    1
    Gavin Walker
  • Fairfield Velodrome

    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    8
    Gordon Nash
    4
    Simon Mathis
    5
    Trevor Parr
    3
    Benjamin Volpe
    6
    Lee Cousar
    1
    Rosario Jervis
    7
    Nicholas Poole
    2
    Omar Agar
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    8
    Gordon Nash
    4
    Simon Mathis
    5
    Trevor Parr
    3
    Benjamin Volpe
    6
    Lee Cousar
    1
    Rosario Jervis
    7
    Nicholas Poole
    2
    Omar Agar
    Nr. Silk Selecţie Pariu Tricast
    prima a doua a treia Orice comandă
    8
    Gordon Nash
    4
    Simon Mathis
    5
    Trevor Parr
    3
    Benjamin Volpe
    6
    Lee Cousar
    1
    Rosario Jervis
    7
    Nicholas Poole
    2
    Omar Agar
Bilet de pariu în curs de încărcare...

CUM PLASEZI UN PARIU?

ÎNCĂ NU AI CONT?

Tenis (3)
Laura Bente v Bojana Marinkovic
direct 1-1
Marvin Netuschil v Michiel De Krom
direct 1-1
Nerman Fatic v Miliaan Niesten
direct 1-1
Baschet (1)
Columbian Dyip v Barangay Ginebra San Miguel
6:06 Sfert 4 90-119