eFortuna

  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Damp
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    3
    Simon Coleman
    4
    Jacob Smith
    2
    Carl Gray
    1
    Lavern Gabourel
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    3
    Simon Coleman
    4
    Jacob Smith
    2
    Carl Gray
    1
    Lavern Gabourel
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Dry
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    4
    Keith Turner
    1
    Austin Stewart
    3
    Thomas Davidson
    2
    Kennith Torbett
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    4
    Keith Turner
    1
    Austin Stewart
    3
    Thomas Davidson
    2
    Kennith Torbett
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Flooded
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    3
    Blake Jones
    4
    Gordon Rees
    1
    Cecil Luciano
    2
    Jacob Coleman
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    3
    Blake Jones
    4
    Gordon Rees
    1
    Cecil Luciano
    2
    Jacob Coleman
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Damp
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    3
    Brandon Dowd
    1
    Lucius Swett
    4
    Steven Brown
    2
    Paul Langdon
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    3
    Brandon Dowd
    1
    Lucius Swett
    4
    Steven Brown
    2
    Paul Langdon
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Dry
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    1
    Cesar Felts
    4
    Harry Quinn
    2
    Austin Bailey
    3
    Luke Hardacre
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    1
    Cesar Felts
    4
    Harry Quinn
    2
    Austin Bailey
    3
    Luke Hardacre
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Flooded
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    1
    Alfred Caruana
    2
    Connor Lyman
    4
    Frank Ross
    3
    William Jones
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    1
    Alfred Caruana
    2
    Connor Lyman
    4
    Frank Ross
    3
    William Jones
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Dry
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    1
    John Bower
    4
    Joseph Parr
    2
    Porfirio Arjona
    3
    Trevor Bailey
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    1
    John Bower
    4
    Joseph Parr
    2
    Porfirio Arjona
    3
    Trevor Bailey
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Dry
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    3
    Julian Thomson
    2
    Gavin Kerr
    1
    Tristan Morgenstern
    4
    Anthony Jones
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    3
    Julian Thomson
    2
    Gavin Kerr
    1
    Tristan Morgenstern
    4
    Anthony Jones
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Wet
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    1
    Sebastian Turner
    3
    Boris Miller
    4
    Robert Mills
    2
    Gerry Suazo
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    1
    Sebastian Turner
    3
    Boris Miller
    4
    Robert Mills
    2
    Gerry Suazo
  • Valley Arena

    Distanţă:
    265
    Pornit:
    Dry
    Nr. Silk Selecţie Câștigă/Each Way
    2
    German Voss
    4
    Blake McDonald
    1
    Bob Alphin
    3
    Christian Springer
    Nr. Silk Selecţie Estimare
    prima a doua Orice comandă
    2
    German Voss
    4
    Blake McDonald
    1
    Bob Alphin
    3
    Christian Springer
Bilet de pariu în curs de încărcare...

Încă nu aveți cont?

Fotbal (4)
Huachipato v Deportes Iquique
67:30 A doua repriză 0-0
Blooming v Sports Boys Warnes
68:04 A doua repriză 2-0
Portland Timbers v Orlando City SC
40:23 Prima Repriză 2-0
Jorge Wilstermann v Oriente Petrolero
45:00 Pauză 0-0